ÖVRIGT / Textilier & Vintage / Kameltäcken 9201100
nr 920 1100
Kameltäcken
2 st, Marocko, Fez, Bla Silverbrokad
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 27 oktober 2014
kl 18:00:54
500 kr
700 kr
1.200 kr